تبلیغات X
سفارش بک لینک
نرم افزار ارسال صورتحساب الکترونیکی
آموزش ارز دیجیتال
لباس خواب
ابزار تادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
هنگ درام
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
آسال تهویه قم
نسلی نو
وبینو قم
چاپ ساک دستی پارچه ای
وی رمان
پلکسی
ال تی پارت br> لوله پلکسی
ورق پلی کربنات
دکوراسیون منزل
دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون آشپزخانه کوچک
دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب
کابینت آشپزخانه
دکوراسیون اتاق خواب دخترانه
دکوراسیون اتاق نشیمن

اونیتو - هیچ یک از ما دچار طوفان ها و گرفتاری های روزانه، بیماری ها s

اونیتو - هیچ یک از ما دچار طوفان ها و گرفتاری های روزانه، بیماری ها

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 274618
» بازديد ديروز : 4
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 274621
» بازديد سال : 274617
» بازديد کل : 274641
» اعضا : 0
» مطالب : 16

هیچ یک از ما دچار طوفان ها و گرفتاری های روزانه، بیماری ها و بلایای طبیعی نمی شویم. مادربزرگم همیشه می گفت زیر خدا راه می رویم. خیلی ها متوجه این موضوع نمی شوند و زندگی خود را با بی احتیاطی می گذرانند و به دستورات خدا عمل نمی کنند. اما بدبختی می آید و فرد نمی داند کجا به دنبال کمک باشد. و کمک همیشه وجود دارد، زیرا عیسی مسیح نجات دهنده همه کسانی است که به او ایمان دارند.

بلاتکلیفی فردا قلب انسان را آزار خواهد داد. ناگهان شغلم را از دست خواهم داد، ناگهان دچار بدبختی خواهم شد، از این افکار شما فقط می توانید به افسردگی بی پایان بیفتید. اما راهی برای خروج وجود دارد و آن را خدا داده است. دعای خالصانه با ایمان قلبی. عیسی همیشه گوش می دهد، هرگز محکوم نمی کند، از روزهای سخت اجتناب می کند.

بسیاری از مردم ایمان و دعا دریافت کرده اند تا در زندگی خود اطمینان حاصل کنند.

مادربزرگم از بچگی می گفت دعا در روسی باستان کلمه نامفهومی نیست، بلکه گفتگو با خداست. اگر دلتان از شما می خواهد که ارتباط برقرار کنید، نیازی به خواندن دعاهای قدیمی ندارید. خداوند همه حرف های ما را می فهمد، قلب ما را می بیند و افکار ما را احساس می کند. خمیر دندان و حقیقت رمز موفقیت هر دعا است. حتی اگر یک متن پیچیده از کتاب دعا بخوانید، باز هم باید ایمان و عشق به خدا را در دل داشته باشید.

دعای بدون ایمان شنیده نمی شود.

افرادی هستند که در نماز طمع می جویند. آنها فکر می کنند من دعاها را می خوانم و تو (خداوندا) در این امر به من کمک کن. آنها معتقدند که برکات زمینی فقط نصیب آنها می شود زیرا قرار بود کتاب دعا را در دست بگیرند. اما خدا نیازی ندارد و مزدوری به او پرداخت نمی شود. باید صادق و بی ریا باشید، سعی کنید خالق زندگی را فریب دهید. التماس عزت و مال و شهرت خدا محال است.

همچنین غیرممکن است که با بازدید از مکان های مقدس یا معابدی که برای مؤمنان شناخته شده است، خدا را خشنود کنیم. بدون قلب ایمان، زیارت حرم هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. مؤمنان مخلص و بدون اماکن مقدس مورد شنیدن خداوند قرار خواهند گرفت.

کتاب دعا

   

 
چگونه در خانه نماز بخوانیم. برای این کار باید یک کتاب دعا از مغازه کلیسا بخرید. باید خبرنامه ای باشد برای مؤمنی که می خواهد از یاری و لطف خداوند برخوردار شود. وقتی شخصی شمع کلیسا را ​​در مقابل تصاویر روشن می کند و بخور می دهد، باید از خدای بزرگوار پر شود. برای باز کردن کتاب دعا باید از افکار پوچ دوری کرد و تمام توجه خود را به خدا معطوف کرد. شما با کلمه دعا ارتباط برقرار می کنید، صحبت را شروع می کنید.

دعاهای کتاب دعا چیست؟ این کتاب شامل دعاهایی است که طیف وسیعی از زندگی را در بر می گیرد.

برای کمک در برابر جنگ
برای محافظت از خطرات و بلایا.
برای درمان و محافظت از بیماری ها.
برای محافظت از شر و بدی.
با کمک کتاب دعا، انسان از تعیین سرنوشت، در امان از شر و حمله دشمنان به طور کامل محافظت می شود.

آیا می توان به قول خودتان نماز خواند و چگونه بدون نماز در خانه نماز خواند؟ اگر کتاب دعا ندارید، می توانید پدر ما را حفظ کنید و در دعا بخوانید. شما می توانید یک پرونده دعا را ضمیمه کنید که در آن کشیش 40 بار متوالی اعلام می کند. اما بهترین دعا، دعای قلبی است. خداوند چنین می شنود.

ایمان و دعا در هوای آزاد. ایمان بدون نماز به همان اندازه بی معنی است که نماز بدون ایمان.

درک این نکته مهم است که کتاب دعا مجموعه ای از توطئه های جادویی برای همه مناسبت ها نیست. در دست گرفتن کتاب دعا به معنای پاسخگویی به همه سوالات نیست. در کلیسا جادوگری نمی کنند، بلکه روح را از خاک پاک می کنند. بسیاری از بیماری ها از گناهان و کینه توزی های آشکار نشده ناشی می شوند. بنابراین، در حفظ کتاب مقدس، فطرت گناه آلود خود را به یاد آورید و از خدا بخواهید که از شما اطاعت کند.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد