اونیتو - آرشیو 1399/6

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 274605
» بازديد ديروز : 4
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 274608
» بازديد سال : 274604
» بازديد کل : 274628
» اعضا : 0
» مطالب : 16

کسب درامد از اینترنت با روش هرمی و چندلایه ای


تاریخ انتشار پست : 1399/6/10 بازدید : 85

براي استارت مي توانيد راهنماي مارا راجع به شیوه اضافه کردن Google AdSense به وب لاگ وردپرس خویش بررسي كنيد .

آيا در‌پی جايگزيني براي Google AdSense هستيد؟ مي توانيد با راهنماي ما مشورت کردن كنيد : ( چه طور به صورت آنلاين gudagnare : سه شبكه توصيه شده براي گماردن تبليغات در سايت وردپرس خویش (

3 . براي فروش مستقيم تبليغات از پلاگین تبليغاتي وردپرس استعمال كنيد

خط مش اندازي Google AdSense سهل وآسان است , البته میزان پولي كه مي توانيد بدست آوريد محدود است . درآمد هر كليك از تبليغات گوناگون خواهد بود .

مستقيم فروش فضاي تبليغاتي بنر در اینترنت سايت شما مي تواند سود بيشتري داشته باشد . شما به جاي اينكه براي دریافت کردن مقداري از پول به يك واسطه تكيه كنيد , خودتان قيمت و شرايط را مذاكره مي كنيد .

در صدر ما تفاوت بين تبليغات CPC و CPM را ذكر كرديم , جايي كه شما براي هر كليك يا هزار بازديد دريافت مي كنيد . در حالي كه ممكن است شما از يكي از اين الگوها براي فروش تبليغات بنر به کارگیری كنيد , بيشتر بلاگ نويسان به جاي آن نرخ مبلغي را شارژ مي كنند . شارژ نرخ اثبات معمولی خیس از رديابي بازديدها يا كليك ها است .

با اين وجود , مديريت تبليغات مستقيم نياز به كار بيشتري نسبت به به کار گیری از Google AdSense داراست . به جاي اينكه تنها يك كد كوچك به اینترنت سايت خویش بیشتر كنيد , بايد راجع‌به قيمت ها مذاكره كنيد , يك توافق طومار و شرايط را به دست آوريد و از دید کارها اداري مثل صورتحساب محافظت كنيد .

با اين حالا , به کارگیری از پلاگین مديريت تبليغات وردپرس مي تواند فرایند كار را بی آلایش كند . توصيه مي كنيم از AdSanity به کارگیری كنيد , به شما امكان مي دهد

به تیتر نمونه , در ايالات متحده , يك وب لاگ نويسي كه يك پست حمايت مالي ارسال مي كند , بايد از راهنماهاي تصويب FTC پيروي كند . اين مشتمل بر افشاي هر زمان حمايت از يك پست است . مي توانيد اين كار را با بیشتر كردن پيشوند ارسال حمايت مالي شده تحت عنوان پست خویش در وردپرس انجام دهيد .

5 . براي نوشتن نظرها هزينه دريافت كنيد

شبیه پست هاي پشتيباني شده , همچنين مي توانيد با نوشتن ایده ها پرداخت شده در سايت خویش درآمد كسب كنيد .

همان گونه كه در صدر ذكر شد , اين روش كسب درآمد كمي مختلف از يك سايت بررسي پيوند بستگی دارد .

درعوض , مي توانيد تولیدها مرتبط با طاقچه خویش را به صورت رايگان آزمون كنيد و حتي براي نوشتن يك بررسي , پول دريافت كنيد .

مراحل انجام اين كار مي تواند شبیه دريافت پست هاي پشتيباني شده باشد . ما به شما توصيه مي كنيم تولیدها مربوط به طاقچه خویش را كه ممكن است مخاطب شما به آن عشق و علاقه مند باشد , بررسي كنيد .

براي التماس بازپرداخت پرداخت شده مي توانيد با شركت هاي خویش تماس بگيريد . همچنين اینترنت سايت هايي نظیر PayPerPost وجود دارا هستند كه مي توانند به شما كمك كنند با شركت هاي مورد‌علاقه خویش رابطه برقرار كنيد .

6 . با رویه اندازي اینترنت سايت ها به صورت آنلاين درآمد كسب كنيد

در حالتی‌که مي دانيد كه به چه شکل يك اینترنت سايت وردپرس بسازيد , خيلي بيشتر از همگی جلوتر هستيد . بعضي وقت ها كارآفرينان دوست دارا هستند اینترنت سايتهاي بومی بخرند كه بتوانند براي شغل ها خودشان استعمال كنند .

https://www.portal.ir/how-earn-money-from-internet

دسته : ,
برچست ها :

مدل های حیوانات برای مطالعه بیماری انسان


تاریخ انتشار پست : 1399/6/7 بازدید : 65
خرید
درباره کتاب

شرح

مدلهای حیوانات برای مطالعه بیماریهای انسانی ، ویرایش دوم ، اطلاعات لازم را در مورد به اشتراک گذاری مدل ، گزینه های حیوانی ، اخلاق حیوانات و دسترسی به بانکهای اطلاعاتی مدلها ارائه می دهد ، و توصیفهای متداول از مدلها را برای محققان مشغول در علوم زیست پزشکی و زیست شناختی ارائه می دهد.

این منبع با ارائه مزایا و مضرات به راحتی قابل جستجو برای هر مدل حیوانات و سازماندهی شده توسط موضوعات بیماری ، این منبع به محققان کمک می کند تا بهترین مدل حیوانی را برای تحقیق در زمینه بیماریهای انسانی پیدا کنند.

ویژگی های اصلی
به منظور سهولت در جستجو ، توسط جهت گیری بیماری سازماندهی می شوداطلاعاتی درباره مکان یابی منابع ، گزینه های جایگزین حیوانات و اخلاق حیوانات ارائه می دهدپوشش طیف وسیعی از مدل های حیوانات مورد استفاده در تحقیقات بیماری انسان استتوسط متخصصان برجسته در سراسر جهان همکاری می شودگسترش گسترده دیابت و بیماریهای عصبی
جزئیات
دسته : ,
برچست ها :

اکولوژی جمعیت حیوانات


تاریخ انتشار پست : 1399/6/7 بازدید : 59

خرید

درباره کتاب


شرح

بوم شناسی جمعیت حیوانات بر تعامل بین عوامل مختلفی که بر جمعیت حیوانات تأثیر می گذارند تمرکز دارد. بوم شناسی جمعیت مطالعه عواملی است که میزان فراوانی گونه ها را تعیین می کند و به شناسایی و نحوه عملکرد آن عوامل محیطی که باعث ایجاد نوسان در اندازه جمعیت و مواردی می شوند که میزان این نوسانات را تعیین می کند ، مربوط می شود. این کتاب که در 11 فصل ساخته شده است ، در ابتدا برخی از ایده های اساسی در مورد جمعیت حیوانات را مورد بررسی قرار می دهد و بسیاری از اصطلاحات مورد استفاده زیست شناسان جمعیت را تعریف می کند. سپس عملکرد مهمترین عوامل مؤثر بر میزان جمعیت را شرح می دهد. تعامل بین این عوامل در فصل های 8 و 9 نشان داده شده است ، که در آن نتایج حاصل از مطالعات چند گونه انتخاب شده با جزئیات ارائه شده است. سرانجام، فصل های 10 و 11 شامل توسعه تئوری های عمومی در مورد دینامیک جمعیت و کاربرد آنها در مشکلات عملی است. این کتاب با تمرکز جدی بر مطالعه فشرده جمعیت حیوانات در این زمینه ، به جای تئوری های مفصل ، برای اکولوژیست های جمعیت ، محققان حیوانات ، معلمان و دانش آموزان مفید خواهد بود.


جزئیات

شابک

دسته : ,
برچست ها :

یادگیری حیوانات و شناخت


تاریخ انتشار پست : 1399/6/7 بازدید : 63
خرید
درباره کتاب

شرح
حیوانات چگونه یاد می گیرند؟ با چه وسیله ای می توان حیوانات را شرط کرد؟ این جلد کتاب تحسین شده ادراک و شناخت ، ویرایش دوم ، مدلهای اساسی مانند تهویه پاولووی و همچنین مدلهای مدرن تر از حافظه حیوانات و شناخت اجتماعی را بررسی می کند. مطمئناً به عنوان یک معیار ادبیات گسترده از رشته های متنوع ، این کار مرجع علاوه بر سودمندی برای هر کتابخانه ای که به یادگیری حیوانات ، رفتارهای شرطی سازی و تعامل اختصاص داده شده است.

ج
دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد