اونیتو - آرشیو 1400/11

موضوعات
Category

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 274610
» بازديد ديروز : 4
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 274613
» بازديد سال : 274609
» بازديد کل : 274633
» اعضا : 0
» مطالب : 16

هیچ یک از ما دچار طوفان ها و گرفتاری های روزانه، بیماری ها و بلایای طبیعی نمی شویم. مادربزرگم همیشه می گفت زیر خدا راه می رویم. خیلی ها متوجه این موضوع نمی شوند و زندگی خود را با بی احتیاطی می گذرانند و به دستورات خدا عمل نمی کنند. اما بدبختی می آید و فرد نمی داند کجا به دنبال کمک باشد. و کمک همیشه وجود دارد، زیرا عیسی مسیح نجات دهنده همه کسانی است که به او ایمان دارند.

بلاتکلیفی فردا قلب انسان را آزار خواهد داد. ناگهان شغلم را از دست خواهم داد، ناگهان دچار بدبختی خواهم شد، از این افکار شما فقط می توانید به افسردگی بی پایان بیفتید. اما راهی برای خروج وجود دارد و آن را خدا داده است. دعای خالصانه با ایمان قلبی. عیسی همیشه گوش می دهد، هرگز محکوم نمی کند، از روزهای سخت اجتناب می کند.

بسیاری از مردم ایمان و دعا دریافت کرده اند تا در زندگی خود اطمینان حاصل کنند.

مادربزرگم از بچگی می گفت دعا در روسی باستان کلمه نامفهومی نیست، بلکه گفتگو با خداست. اگر دلتان از شما می خواهد که ارتباط برقرار کنید، نیازی به خواندن دعاهای قدیمی ندارید. خداوند همه حرف های ما را می فهمد، قلب ما را می بیند و افکار ما را احساس می کند. خمیر دندان و حقیقت رمز موفقیت هر دعا است. حتی اگر یک متن پیچیده از کتاب دعا بخوانید، باز هم باید ایمان و عشق به خدا را در دل داشته باشید.

دعای بدون ایمان شنیده نمی شود.

افرادی هستند که در نماز طمع می جویند. آنها فکر می کنند من دعاها را می خوانم و تو (خداوندا) در این امر به من کمک کن. آنها معتقدند که برکات زمینی فقط نصیب آنها می شود زیرا قرار بود کتاب دعا را در دست بگیرند. اما خدا نیازی ندارد و مزدوری به او پرداخت نمی شود. باید صادق و بی ریا باشید، سعی کنید خالق زندگی را فریب دهید. التماس عزت و مال و شهرت خدا محال است.

همچنین غیرممکن است که با بازدید از مکان های مقدس یا معابدی که برای مؤمنان شناخته شده است، خدا را خشنود کنیم. بدون قلب ایمان، زیارت حرم هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. مؤمنان مخلص و بدون اماکن مقدس مورد شنیدن خداوند قرار خواهند گرفت.

کتاب دعا

   

 
چگونه در خانه نماز بخوانیم. برای این کار باید یک کتاب دعا از مغازه کلیسا بخرید. باید خبرنامه ای باشد برای مؤمنی که می خواهد از یاری و لطف خداوند برخوردار شود. وقتی شخصی شمع کلیسا را ​​در مقابل تصاویر روشن می کند و بخور می دهد، باید از خدای بزرگوار پر شود. برای باز کردن کتاب دعا باید از افکار پوچ دوری کرد و تمام توجه خود را به خدا معطوف کرد. شما با کلمه دعا ارتباط برقرار می کنید، صحبت را شروع می کنید.

دعاهای کتاب دعا چیست؟ این کتاب شامل دعاهایی است که طیف وسیعی از زندگی را در بر می گیرد.

برای کمک در برابر جنگ
برای محافظت از خطرات و بلایا.
برای درمان و محافظت از بیماری ها.
برای محافظت از شر و بدی.
با کمک کتاب دعا، انسان از تعیین سرنوشت، در امان از شر و حمله دشمنان به طور کامل محافظت می شود.

آیا می توان به قول خودتان نماز خواند و چگونه بدون نماز در خانه نماز خواند؟ اگر کتاب دعا ندارید، می توانید پدر ما را حفظ کنید و در دعا بخوانید. شما می توانید یک پرونده دعا را ضمیمه کنید که در آن کشیش 40 بار متوالی اعلام می کند. اما بهترین دعا، دعای قلبی است. خداوند چنین می شنود.

ایمان و دعا در هوای آزاد. ایمان بدون نماز به همان اندازه بی معنی است که نماز بدون ایمان.

درک این نکته مهم است که کتاب دعا مجموعه ای از توطئه های جادویی برای همه مناسبت ها نیست. در دست گرفتن کتاب دعا به معنای پاسخگویی به همه سوالات نیست. در کلیسا جادوگری نمی کنند، بلکه روح را از خاک پاک می کنند. بسیاری از بیماری ها از گناهان و کینه توزی های آشکار نشده ناشی می شوند. بنابراین، در حفظ کتاب مقدس، فطرت گناه آلود خود را به یاد آورید و از خدا بخواهید که از شما اطاعت کند.

دسته : ,
برچست ها :

اصطلاح لاتین برای تلاوت در زبان ما آمده است، چگونه دعا کنیم . "من صحبت خواهم کرد" می توانیم بگوییم یک فعل است که حاصل جمع دو جزء مجزا است. پیشوند "re-" برای نشان دادن تکرار و کلمه "citare" که مترادف با "نام کسی" یا "نقل قول" است استفاده می شود.
این عمل شامل برقراری ارتباط با خدا از طریق دعاهای مذهبی و مناسک خاصی است . مثلاً «خیلی دعا می کنم که در امتحانات خوب شرکت کنی». تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که دعا کنیم ، "من هر روز صبح برای دعا به کلیسا می روم . "
هنگام دعا، انسان می تواند از خدایی تشکر کند یا دستوری را انجام دهد . گاهی اوقات این ادای احترام به خدا به عنوان نمایشگاهی برای احترام به دستورات آنها است.
راه های مختلفی برای دعا کردن وجود دارد. می توان در خلال یک مراسم خصوصی که در هر مکانی (منزل، حمل و نقل و غیره) برگزار می شود، در سکوت دعا کرد . در موارد دیگر ، بنا به دستور رهبر دینی ، نماز از درون با صدای بلند خوانده می شود .
عمل نماز ممکن است شامل حرکات یا وضعیت بدن باشد. در آیین کاتولیک ، مرسوم است که دعا با علامت صلیب (نماد و اشاره آیینی) و پس از جمع شدن مردم در سواحل شما شروع شود. اگر داخل کلیسا باشد، ممکن است آن شی در مقابل محراب یا در مقابل تصویری زانو بزند . در پایان نماز، دوباره علامت صلیب را می گذارید.
در اسلام برای اینکه بتوانیم دعا کنیم که همه مؤمنان آن نامه را بگیرند، باید یکسری مراحل اساسی را رعایت کرد.
- فضایی را که در آن به نماز ادامه می دهید خالی کنید.
-افراد حمام کنند که شامل رختشویی مخصوصاً دست و پا باشد تا تمیز نشود.
- پوشاندن قسمت هایی از بدن که لازم شمرده می شود، لازم است، همانطور که برای شخص در فاصله بین ناف و زانو است.
- سجاده یا غلاف را روی زمین بگذارید که روی آن نماز بخوانید.
- افرادی که می خواهند نماز بخوانند باید روی آن منسوجات قرار گیرند و به السیبلا نگاه کنند.
- روزی پنج نماز در ساعاتی که برای آن تعیین شده است بخوانند. در سحر، بعد از ظهر، بعد از ظهر، در غروب آفتاب، در عصر.
دعا می تواند شامل تفکر یا بیان ایده های خاصی باشد که برای رساندن به خدا طراحی شده اند : در این صورت دعا نوعی گفت و گو است که دریافت پاسخ نهایی خدای متعال، مسئله ایمان است. دعا ممکن است شامل تکرار یک جمله تأیید شده باشد، مانند پدر ما .
به همین ترتیب، می توانید دعای ضیافت مقدس را انتخاب کنید. از جمله شامل دعای خداوند، چند تگرگ در مورد مریم و مشاوره مربوط به جلال است که مربوط به روزهای مختلف هفته است. بنابراین رازهای شاد، دردناک، باشکوه یا روشن وجود دارد.

دسته : ,
برچست ها :

بهترين کتاب دعا نويسي کدام است سنت ایگناتیوس (برایانچانینوف) "آموزش مدیریت نماز" را نوشت. "قانون. نام دقیق وام گرفته شده از شخصی که بر روی شخصی به نام قاعده تولید شده است چیست؟ قانون دعا توسط روح درست و مقدس هدایت می شود، به پرستش خدا در روح و حقیقت می آموزد (یوحنا 4: 23)، بهترين کتاب دعا نويسي کدام است در حالی که به عنوان یک روح، نمی توان آن را به او داد. به دلیل آسیب ها و مشکلاتی که داشتند، طرفین را به طور کلی وسوسه می کرد، اغلب در ورطه ها، سپس منحرف می شدند، سپس رئوس مطالب مختلف پوچ و فریبنده از حالات نماز بلند را در خواب می دیدند.احکام نماز، نماز را در هماهنگی، خضوع و توبه لذیذ نگه می دارد و به او می آموزد که پیوسته به خود بنگرد، در آرزویش در آرزویش باشد،بهترين کتاب دعا نويسي کدام است از دنیای خدا و همسایه اش لذت ببرد.»
از این سخنان به نظر می رسد که قدیس حکم نماز صبح و عصر را بسیار کم خوانده است. در یک رابطه معنوی در مورد کابوس ها یا دغدغه های روزمره و تشویش های روزمره است و در پیشگاه خدا می دهد. و روح انسان با خالق خود در ارتباط است. فیض روح القدس برای شخص است، او را به نگرش آشفته درست هدایت می کند، دنیای درون و هماهنگی را از او به او می بخشد ("این جنس فقط با دعا و پست اخراج می شود" (متی 17:21). او را برکت خدا و زنده است و همچنین دعاها توسط افراد مقدس نوشته شده است: قدیس ریحان بزرگ و یوحنا در زلاتوست، سنت مکاریا بزرگ و دیگران، یعنی خود این قانون برای روح انسان بسیار مفید است.بنابراین، البته، اگر می توانید قانون نماز صبح و عصر را هر روز بخوانید - حداقل لازم برای یک مسیحی ارتدکس.بهترين کتاب دعا نويسي کدام است و زمان زیادی نمی برد. مهارت خواندن حدود بیست دقیقه صبح و همان شب است.
اگر وقت ندارید قانون صبح را بخوانید، آن را به چند قسمت تقسیم کنید. «جلد» از ابتدا و «لرد پوم» (12 بار) می تواند شامل، مثلاً خواندن در خانه باشد. دعاهای زیر برای تعطیلی کار یا دروس روزانه آنهاست. البته باید بپذیریم که بهتر است نخوانیم. همه ما انسان هستیم و معلوم است که او بسیار مقصر و مشغول است. پایان نماز صبح شما نیز خود را منظم کنید. این به اتحاد اشاره دارد. می توانید استراحت طولانی را بخوانید یا آن را کوتاه کنید. به صلاحدید شما، بسته به زمان موجود.همچنین توجه شما برادران و خواهران عزیز را به قوانین سرافیم ساروفسکی جلب می کنم. بسیاری از مردم درک می کنند که چگونه خواندن "پدر ما" (سه بار)، "باکره دلو، شادی ... نماد ایمان (یک بار)" سه بار در روز (صبح، عصر) خواندن نمازهای خاص. اما اینطور نیست.بهترين کتاب دعا نويسي کدام است علاوه بر این که شاهزاده سه بار می خواند، سرافیم گفت که در صبح شخص باید دعای عیسی را در صبح بخواند، یا اگر مردم به جای دعای عیسی با "خداوند خانه ها" احاطه شوند. "مادر مقدس عیسی، مرا از گناه نجات ده.همچنین توجه شما برادران و خواهران عزیز را به اشتباه رایجی که اغلب مرتکب می شویم جلب می کنم.کشیش Nicodemus Svyatogorets در کتاب "نام تجاری نامرئی" نوشت. آنها را به پایان نمی رساند، البته با اطمینان از فریب که در این موضوع کاملاً روحانی هستند. با پیروی از اراده او، سخت کار می‌کنند و برای خود رنج می‌برند، اما آرامش دنیای واقعی و درونی را که خداوند واقعاً در آن به دست می‌آورد، دریافت نمی‌کنند.»
یعنی ما باید برای قدرت شما در دعا بمانیم. شما باید بنشینید و به زمانی که دارید فکر کنید. اگر مثلاً در جمع یک باربر هستید و صبح در راه است یا متاهل هستید، کار می کنید و هنوز برای گذراندن زندگی خانوادگی وقت دارید، احکام نماز صبح و عصر کافی را دارید و دو سوره را بخوانید. از رسول، فصل انجیل روزانه. زیرا اگر به خواندن آنات های مختلف، چند طلسم نیز برچسب بزنید، دیگر زمانی برای زندگی ندارید. و اگر بازنشسته هستید یا در جایی به عنوان نگهبان کار می کنید یا با اوقات فراغت کار دیگری انجام می دهید، چرا پرونده و کافه ها را نخوانید.
خود، زمان، توانایی های خود، نقاط قوت خود را بررسی کنید. سایز: قاعده نماز با جانت به طوری که بار نباشد که مایه شادی باشد. زیرا خواندن دعاهای کمتر اما با توجه قلبی بهتر از دعاهای زیاد اما غیرانسانی و مکانیکی است.بهترين کتاب دعا نويسي کدام است نماز وقتی قدرت دارد که غسل ​​کنی و آن را با تمام وجود بخوانی. آنگاه بهار حیات را در دلهایمان خواهم زد تا با خدا ارتباط برقرار کنیم.
هر کدام از ما در حکمت خدا با هم تفاوت داریم. اما هر ارتدوکس با یافتن راه خود، تعظیم به خداوند، باید اعمال خود را ستایش کند که کاملاً بر روح و بدن ما تسلیم پدر شده است.
ما در اثر فوق به خود هشدار می دهیم، سنت ایگناتیوس. «در هنگام تسلیم و تعظیم قوانین، عجله کردن غیرممکن است. باید قوانین را رعایت کرد و تا حد امکان به آرامی و با دقت تعظیم کرد. یک اسب فقیر بهتر از بی اسبی است.
از قانونی که مناسب شماست اجتناب کنید. خداوند در روز سبت گفت که این برای انسان است نه برای او (مرقس 2:27)، ممکن است و باید به همه امپراتوری های پارسا و همچنین به حکم نماز نسبت داده شود. حکم نماز برای شخص است نه برای شخص برای حکومت. باید به دستیابی به سعادت معنوی کمک کند، نه در حد ناراحتی (با مسئولیت های دردناک). همچنین نباید زمینه ساز اهداف و حیا و همسایگی نزدیک و مذمت مضر ذلت باشد
به عبارت دیگر، قدیس سرافیم در نماز مستمر تمرین معنوی ارائه می دهد و نه تنها حکم نماز عصر و صبح را تسهیل می کند. مطمئناً می توانید دعا را طبق قوانین سرافیم ساروفسکی بخوانید ، اما فقط باید تمام نسخه های بزرگسالان را انجام دهید.
بنابراین، تکرار می کنم، حکم نماز صبح و عصر حداقل لازم برای یک مسیحی ارتدکس است.
یک اشتباه نسبتاً رایج مسیحیان ارتدوکس فرکانس جدید این است که قانون نماز عصر را بلافاصله قبل از رفتن به رختخواب می خوانند. کلمات دعایی خشن و خشن تاب می خورید و با خود فکر می کنید که چگونه در رختخواب زیر یک پتوی گرم دراز بکشید و بخوابید. بنابراین، معلوم می شود که یک دعا نیست، بلکه یک عذاب است. کاتگون اجباری قبل از رفتن به رختخواب.
در واقع قاعده نماز عصر قدری متفاوت خوانده می شود. ایگومن نیکون (گنجشک) نوشت که بعد از نماز عصر می توانید وقت بگذارید و صحبت کنید و دریا بنوشید.این است، در واقع، شما می توانید نماز عصر، از ابتدا، و دعای قدیس دمشق " را بخوانید، اگر شما برادران و خواهران عزیز توجه کرده اید، پس این دعا دعا را آزاد می کند. «خداوند عیسی مسیح، خدای پسر... به ما رحم کن. آمین." واقعا می رود. نماز عصر قبل از او شامل، شما می توانید مدتها قبل از خواب بخوانید. شش، هفت شب، هشت شب. سپس به کار روزانه عصر خود بپردازید. همانطور که پدر نیکون گفت، هنوز هم می توانید در خلیج بخورید و بنوشید، با عزیزان صحبت کنید.
و از قبل با دعای "شوخ طبعی ولادیاکو ..." شروع می شود و درست قبل از رفتن به رختخواب با قانون پایان می یابد. در طول دعای "خدا شما را بلند می کند"، باید عبور کنید، و می توانید از تخت و خانه خود در چهار گوشه جهان (از سنت ارتدکس شرقی) عبور کنید و از خود، عزیزان و محل سکونت خود در برابر هر چیزی محافظت کنید. بد
بعد از خواندن نیمه دوم نماز عصر، چیزی برای نوشیدن نیست. در دعای «فَرْتَکُمْ أَرْبَا ...» از خداوند طلب خیر می کنی که خواب نیکو ببینی و روحت را به آن خیانت کنی. سپس به رختخواب بروید.

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد